Vitalymed Flexi

209.00 167.00

Unikalus Vitalymed Flexi masažuoklis apjungia tradicinio Shiatsu masažo principus ir moderniausias šiuolaikines technologijas. Dėl ergonomiško dizaino jį paprasta naudoti beveik kiekviename kūno taške – kaklo, pečių, nugaros, juosmens, šlaunų, blauzdų ir netgi pėdų atpalaidavimui.

Spalvos: balta / juoda / rusvai gelsva (beige)

Vitalymed Flexi masažuoklis gali veikti dviem intensyvumo lygiais: žemu (atpalaiduojančiu) arba aukštu (stimuliuojančiu). Infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija gali būti naudojama kartu su masažo funkcija arba išjungiama.

 

Balta
Juoda
Rusvai gelsva
Išvalyti
Produkto kodas: MAS00000000005-1 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

PRIPAŽINTAS GERIAUSIU PRODUKTU

Vitalymed Flexi neatsitiktinai pelnė geriausio produkto apdovanojimą “X plus award“. Jo masažinės galvutės buvo kuriamos dalyvaujant gydytojams, tad jos anatomiškai sureguliuotos optimaliam raumenų atpalaidavimui, o maksimalų masažo efektą užtikrina įrenginio infraraudonųjų spindulių giluminio šildymo funkcija.
Tai nepamainoma priemonė raumenų atpalaidavimui namuose, biure ar išvykoje. Reguliarus 10-15 min. kasdienis masažas pagerins jūsų savijautą ir suteiks galimybę savarankiškai sumažinti ar pašalinti raumenų įtampą.

VOKIŠKA KOKYBĖ

Paprastas valdymas, du veikimo režimai, galimybė keisti masažinių galvučių judėjimo kryptį, infraraudonųjų spindulių įjungimas/išjungimas ir jungtis, leidžianti naudoti Vokietijos kompanijos INVITALIS masažuoklį Vitalymed Flexi ir automobilyje.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vitalymed Flexi”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.