PULSAAR ACTIVE 3D audimo kelio mova

56.00

PULSAAR ACTIVE 3D mova puikiai prilaiko, suspaudžia ir stimuliuoja vietinę kraujotaką ir taip padeda palengvinti skausmą, suaktyvinti sąnarius ir skatina atsistatymą.

  • sumažina diskomfortą keliuose tupint, klūpint sodo veiklose
  • puikiai tinka užsiimant įvairiu sportu
  • „Infra Reflect“ mineralų technologija
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

„Infra Reflect “ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Numatyta paskirtis: mova puikiai prilaiko, suspaudžia ir stimuliuoja vietinę kraujotaką ir taip padeda palengvinti skausmą, suaktyvinti sąnarius ir skatina atsistatymą.

Puikiai tinka užsiimant įvairiu sportu ir kasdieniam dėvėjimui: 3D audimo technologija ir kvėpuojantys pluoštai leidžia kasdien patogiai dėvėti kelio movą. Mova leidžia atlikti visus judesius, nesvarbu, ar užsiimate statine veikla, atliekate aktyvius judesius ar tempimo pratimus.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką ir taip mažina skausmą ir pagreitina atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

Ypatingas dizainas: abiejose pusėse esančios itin tampraus pluošto juostelės patikimai priglunda ir neleidžia movai nuslysti. Mova prilaiko kelio sąnarį treniruočių ir pratimų metu.

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Patariama švelniai plauti rankomis.

Audinio sudėtis:  22 % poliesteris (su bambukų anglimi), 20 % medvilnė, 17 % poliesteris (su germaniu), 17 % nailonas, 12 % poliesteris, 12 % elastanas (laikra).

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

 

 

 

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.