PULSAAR ACTIVE alkūnės mova su bambuko anglimi ir germaniu

27.00

Some copy goes here

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

„Infra Reflect “ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Numatyta paskirtis: mova švelniai suspaudžia, kad sušildytų, ir tuo pačiu metu stimuliuoja vietinę kraujotaką. Mova sukurta siekiant išvengti traumų arba padėti ištaisyti jų padarinius, tačiau taip pat ją rekomenduojama naudoti reguliariai, kad pagerėtų bendras alkūnės funkcionavimas.

Tinka naudoti kiekvieną dieną: aukštos kokybės alkūnės mova optimaliai sukonstruota taip, kad tiksliai ir patogiai priglustų. Ji puikiai tinka tiems, kurie reguliariai judina alkūnės sąnarį.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, todėl sumažėja sustingimas ir pagreitėja atsistatymo laikas. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

Puikiai tinka visoms sporto šakoms: dėl kompresijos ir slysti neleidžiančio dizaino alkūnės mova tvirtai laikosi net ir sąnariui intensyviai judant. Mova puikiai tinka užsiimant įvairiu sportu (krepšinis, tenisas, funkcinės ir kt. treniruotės ar tempimo pratimai).

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.

Audinio sudėtis: 26 % nailonas, 23 % poliesteris (su bambukų anglimi),  21 % medvilnė, 17 % poliesteris (su germaniu), 8 % poliesteris, 5 % elastanas (laikra).

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

 

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PULSAAR ACTIVE alkūnės mova su bambuko anglimi ir germaniu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.