PULSAAR ACTIVE Elastinis kompresinis tvarstis

45.00

Aprašymas

„PULSAAR ACTIVE“ elastinis kompresinis tvarstis

„Infra Reflect“ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Tinka naudoti kasdien: geros kokybės medžiagos ir slysti neleidžiantis dizainas užtikrina maksimalų stabilumą nenaudojant apsauginių smeigtukų ar spaustukų.

Patogus ir lengvas: kvėpuojantis elastinis tvarstis su keliais tvirtinimo taškais užtikrina reguliuojamą kompresiją, kad atitiktų specifinius poreikius.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, siekiant sumažinti skausmą ir pagreitinti atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda  veikti tuoj pat, kai naudojate tvarstį.

Mažina skausmą ir greitina atsistatymą: kompresija padidina stabilumą ir judrumą, taip pat gali padėti sumažinti patinimą, spartinti atsistatymą ir mažinti traumų riziką.

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.

Audinio sudėtis: 33 % poliesteris (su bambukų anglimi), 22 % poliesteris (su germaniu), 20 % nailonas, 15 % poliesteris, 10 % elastanas.

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

 

 

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PULSAAR ACTIVE Elastinis kompresinis tvarstis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.