PULSAAR ACTIVE nugaros įtvaras „C-Fit“

106.00

Some copy goes here

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

„Infra Reflect“ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Numatyta paskirtis: dvisluoksnis elastingas „Back Support C-Fit“ nugaros įtvaras suspaudžia ir prilaiko juosmenį, kad palengvintų nugaros skausmus. Pirmasis sluoksnis prilaiko liemenį, o antrasis suspaudžia ir užtikrina komfortą. Įtvaro nugarėlėje esanti kokybiška atrama padeda išlaikyti jo formą.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės: kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojame per 24 valandų laikotarpį įtvarą nešioti iki 10 valandų dieną arba naktį.

Ypatingas dizainas: keturios minkštos plastikinės atramėlės nugaros dalyje padeda malšinti nugaros skausmą ir padeda kraujui tekėti į šią sritį. Šis įtvaras suteikia optimalų prilaikymą sėdint biuro kėdėje, dirbant, sportuojant ir kt.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, kad padėtų sumažinti skausmą ir pagreitintų atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate įtvarą.

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Patariama švelniai plauti rankomis.

Audinio sudėtis: vidinė dalis – 50 % poliesteris (su bambukų anglimi), 50 % poliesteris (su germaniu), išorinė dalis – 33 % nailonas, 25 % poliesteris, 24 % guma, 9 % medvilnė, 5 % elastanas, 2 % POM juostelė, 2 % PP juostelė.

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

 

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PULSAAR ACTIVE nugaros įtvaras „C-Fit“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.