PULSAAR ACTIVE pirštinės atvirais pirštais

29.00

Some copy goes here

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

„Infra Reflect“ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Ypatingas dizainas: pirštinės atvirais pirštais leidžia nevaržomai čiupinėti, liesti ir paimti daiktus.

Tinka naudoti kasdien: gali padėti malšinti su artritu ir kitais sąnarių skausmais susijusį diskomfortą.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, todėl sumažėja skausmas ir pagreitėja atsistatymas. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti iš karto, nuo priemonės dėvėjimo momento.

Didelė judėjimo laisvė: pirštinės švelniai, raminamai šildo, tačiau išlieka lengvos ir pralaidžios orui visą dieną.

Gali padėti greičiau atsistatyti: nestiprus spaudimas padeda stabilizuoti raumenis ir sąnarių patinimą.

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.

Audinio sudėtis: 40 % poliesteris (su germaniu), 28 % medvilnė, 20 % poliesteris (su bambukų anglimi), 10 % elastanas, 2 % guma.

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

 

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PULSAAR ACTIVE pirštinės atvirais pirštais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.