All Stars dozatorius

8.00

Praktiškas ALL STARS dozatorius, su kurio pagalba paprasčiau paruošite Mineral plex gėrimą.

1 paspaudimas – 4 ml produkto. Patogus naudoti.

 

Liko 2

Produkto kodas: PMAAT132000009 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Apie ALL STARS:

Kompanijos ALL STARS istorija prasidėjo 1972 m. Miunchene. Iš pradžių ji vadinosi BRUMMER ir pardavinėjo papildus sportininkams bei naudojimui namuose skirtus treniruoklius. Po kurio laiko kompanija įsigijo žurnalą „Sport Revue“, o dar didesnio dėmesio sulaukė, kai savo reklamos veidu pasirinko Arnoldą Schwarzenegger’į.

Nenuostabu, kad fitneso ir kultūrizmo sporto šakų atstovams skirti produktai buvo sėkmingai platinami Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Tokiu būdu vos per keletą metų kompanija įsitvirtino Europos rinkoje.

1993-iais BRUMMER pakeitė pavadinimą į ALL STARS ir toliau sėkmingai plėtojo savo veiklą. Šiuo metu inovatyvi ir puikia kokybe garsėjanti ALL STARS produkcija platinama net 64 pasaulio šalyse.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “All Stars dozatorius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos ne vėliau nei per 3 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.