„Chest-rest sit upper spine“ krūtinės atrama sėdint

199.00

Krūtinės atrama dirbant sėdimą darbą, nuima įtampą  nuo menčių ir kaklo srities, atpalaiduoja šių zonų raumenis. Pajutus skausmą ar nemalonius pojūčius viršutinėje stuburo dalyje, rekomenduojama atsiremti į „Chest-rest sit upper spine“ krūtinės atramą, susireguliuoti jums tinkamą patogesnį atramos pakrypimo kampą ir pajutus įtampos sumažėjimą menčių srityje, toliau tęsti darbus. Tokie pasikartojantys atpalaidavimo seansai, kartu su sistemingai vykdomais fizioterapijos seansais, suteikia daug efektyvesnį skausmo mažinimo ir gydymo efektą.

Nugaros atrama , naudojama sėdint, yra skirta pacientams , turintiems menčių zonos ir kaklo zonos nugaros dalies problemų.  Darbo metu, kuomet ilgai tenka kompiuterio klaviatūra , atsiranda stipri įtampa nugaros menčių zonos srityje, kuri neretai persiduoda į kaklo sritį. Pacientas patiria tiek nugaros tiek dažnu atveju ir galvos skausmus, įtakotus per didelės kaklo srities įtampos.

Spalva: juoda/indigo

Išmatavimai: 30 x 30 x 17 cm

Išankstinis užsakymas

Kategorijos: , Žyma:
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “„Chest-rest sit upper spine“ krūtinės atrama sėdint”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.