Varier Thatsit Balans

1,073.00 799.00

Thatsit Balans – tai ypatingos konstrukcijos VARIER kėdė, idealiai tinkanti žmonėms, kuriems tenka kasdien dirbti ar mokytis sėdint. Ji padeda išlaikyti natūralų stuburo išlinkimą, leidžia giliai kvėpuoti ir priverčia „dirbti“ nugaros bei pilvo raumenis. Dėl savo ypatumų Thatsit Balans skatina „aktyvų sėdėjimą“, kai kūnas pats atranda tinkamiausią pusiausvyrą. Unikalios Balans® koncepcijos (jos autorius – Hansas Chr. Mengshol‘as) kėdžių gamybą VARIER pradėjo 1979 m., kai pasirodė legendinis modelis Variable Balans (jo dizaineris – Peteris Opsvik‘as), o nuo 1991 m. pradėtos gaminti ir Thatsit Balans klūpimosios kėdės.

Audinys: Trevira CS

Pagrindas: nulakuotas uosis

Spalvos: juoda, šviesiai pilka

Išmatavimai: 56 cm x 92 cm x 93 – 103 cm

Svoris: 13 kg

 

Juoda
Šviesiai pilka
Išvalyti
Produkto kodas: PMKVTH00000001-1 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas
VARIER Thatsit Balans

Mūsų kūnai sukurti judėjimui, tačiau didžiąją laiko dalį praleidžiame sėdėdami, o to rezultatas – įvairaus pobūdžio skausmai ir patiriamas diskomfortas. Dėl savo unikalios konstrukcijos Thatsit Balans kėdė mažina spaudimą tarpslanksteliniams diskams, atpalaiduoja pečių ir sprando raumenis, padeda išvengti kitų neigiamų ilgalaikio sėdėjimo pasekmių ir užtikrina gerą savijautą. Žmogui suteikiama galimybė sėdėti „aktyviai“, kai kūnas nuolat nežymiai juda, ieškodamas tinkamos pusiausvyros. Ši grakščios ir tvirtos konstrukcijos kėdė leidžia lengvai keisti kūno padėtį, pavyzdžiui:

• sėdėti palinkus į priekį, kojoms esant ant minkštų atramų keliams;
• sėdėti centrinėje padėtyje, kai kojos yra ant medinių atramų arba ant grindų;
• sėdėti taip, kad viena koja būtų ant grindų, o kita – ant minkštos kelių atramos.

Universalumas ir mobilumas

Šios kėdės atramos ir nugaros atlošas – reguliuojami, todėl ją galima pritaikyti pagal individualius poreikius. Thatsit Balans sveria nedaug, todėl ją lengvai pernešite iš vienos vietos į kitą.

Konstrukcijos privalumai

Sėdėjimo padėtis su natūraliu atviru kampu tarp šlaunies ir liemens palaiko natūralią kraujo apytaką, mažiau spaudžiami vidaus organai. Sėdėjimas šioje kėdėje palengvina kvėpavimą, suteikia komforto pojūtį, todėl jūs galite ilgesnį laiką išlikti susikaupę. Atskiros minkštos atramos kojoms apsaugo nuo slydimo į priekį. Į jas gali remtis tiek pėdos, tiek kitos kojų dalys.
Reguliuojama nugaros atrama suteikia galimybę atsilošti, ištempti viršutinę kūno dalį ir patogiai pailsėti.

Aplinkosauga

Aplinkai nekenksmingų medžiagų bei procesų naudojimą gamyboje VARIER laiko pirmaeilės svarbos uždaviniu. Dėl šios priežasties gamintojas užsibrėžė tiekti į rinką ilgai tarnaujančius gaminius.

Garantija

Visoms medinėms kėdės dalims suteikiama 5 metų garantija.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Varier Thatsit Balans”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.