Varier Variable Balans Black

345.00

Variable Balans Black – tai ypatingos konstrukcijos VARIER kėdė, kurioje sėdint stuburas automatiškai ištiesinamas ir tinkamai subalansuojamas dubens atžvilgiu. Jos pagrindo medinių atramų forma yra tokia, kad kūno svoris reguliuotų pačios kėdės padėtį, o minkštos kelių atramos neleidžia per daug pasvirti į priekį. Apie šią unikalią Balans® koncepciją (jos autorius – Hansas Chr. Mengshol‘as) pasaulis sužinojo 1979 m., kai VARIER pradėjo Variable Balans kėdžių (jų dizaineris – Peteris Opsvik‘as) gamybą, kuri sėkmingai tęsiama ir šiomis dienomis.

Audinys: 100 % perdirbtas poliesteris

Pagrindas: juodai nulakuotas uosis

Spalvos: juoda, pilka, šviesiai pilka

Išmatavimai: 52 cm x 72 cm x 51 cm

Svoris: 6,3 kg

Pastaba: jei ši prekė reikalinga skubiai, maloniai prašome paskambinti mums tel. +370 645 59933 ir pasitikslinti dėl pristatymo laiko, nes, atsižvelgiant į pageidaujamas savybes, jos pristatymas gali užtrukti iki 3 savaičių.

 

Juoda
Pilka
Šviesiai pilka
Išvalyti
Produkto kodas: PMKVVB00000006-1 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas
VARIER Variable Balans Black

Daugeliui mūsų kasdienis judėjimas yra… perėjimas nuo vienos kėdės prie kitos. O būtina bent kažkiek laisvai pajudėti, kad ilgalaikis sėdėjimas nesukeltų viso kūno įtampos. Variable Balans užtikrina galimybę neprarasti judrumo ir paslankumo – taip išvengiama neigiamų ilgalaikio sėdėjimo pasekmių. Ši grakščios ir tvirtos konstrukcijos kėdė leidžia lengvai keisti kūno padėtį, pavyzdžiui:

• sėdėti palinkus į priekį, kojoms esant ant minkštų atramų keliams;
• sėdėti centrinėje padėtyje, kai kojos yra ant medinių atramų arba ant grindų;
• sėdėti taip, kad viena koja būtų ant grindų, o kita – ant minkštos kelių atramos.

Universalumas ir mobilumas

Ši kėdė pukiai tinka ir vaikams bei žemo ūgio žmonėms. Ją galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą.

Konstrukcijos privalumai

Sėdėjimo padėtis su natūraliu atviru kampu tarp šlaunies ir liemens palengvina kvėpavimą ir suteikia komforto pojūtį, todėl jūs galite ilgesnį laiką išlikti susikaupę. Atskiros minkštos atramos kojoms apsaugo nuo slydimo į priekį. Į jas gali remtis tiek pėdos, tiek kitos kojų dalys. Šia kėde gali naudotis ir maži vaikai: jiems kojų atramos tampa sėdynėmis, o sėdynė – staliuku!

Aplinkosauga

Aplinkai nekenksmingų medžiagų bei procesų naudojimą gamyboje VARIER laiko pirmaeilės svarbos uždaviniu. Dėl šios priežasties gamintojas užsibrėžė tiekti į rinką ilgai tarnaujančius gaminius.

Garantija

Visoms medinėms kėdės dalims suteikiama 5 metų garantija.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Varier Variable Balans Black”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.