Individuali kompleksinė fizioterapija kabinete, 10 kartų

525.00

Nugaros raumenų nusilpimas tampa pagrindine stuburo problemų priežastimi, o jų stimuliavimas srovėmis – efektyviausias būdas jų suaktyvinimui ir regeneracijos paskatinimui. Klinikos vizitų metu, skiriamas 5 fizioterapijos procedūrų ciklas. Dedikuojamas specialistas. Procedūros atliekamos prie specialios klupyklos. 30 minučių poveikio raumenų atpalaidavimui arba stiprinimui specialiai parinktu režimu. Masažas ir tepalų įtrynimas. Po procedūros – 30 minučių specialiame, nugarai pritaikytame Zero gravity fotelyje. 99% atvejų, tai patikrintas ir pats efektyviausias nugaros skausmo valdymo metodas, padedantis greitai grįžti į darbus, užsiėmimus, gyvenimo ritmą.

Kategorijos: ,
Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.