Kineziterapija mažoje grupėje, 10 kartų

323.00

Judesio terapija ir nuolatinis būklės palaikymas salėje ar atliekant pratimus namuose – antras efektyviausias kelias nugaros problemų sprendimui po elektrostimuliacijos. Viskas gerai, kas nekenkia. Savo 21 metų praktikoje išskyrėme kelis pagrindinius dalykus: Pirma – pratimai turi nepakenkti jūsų nugarai, svarbu tinkamas pratimas, teisingas atlikimas ir krūvis. Antra – reikia atsižvelgti ir į kitas jūsų kūno problemas. Trečia – tai turi būti reguliaru. Darbas salėje su kineziterapeutų priežiūra – pats geriausias sprendimas. Jums sudaroma individuali programa, kurioje atsižvelgiama ne tik į nugaros problemas, bet ir į kitas jūsų patirtas traumas ar skausmingas vietas. – 10 vizitų mūsų specialiai pritaikytoje salėje su asmeniniu kineziterapeutu programų apmokymui – Po kiekvienos treniruotės – 30 min. specialiame nugarai pritaikytame Zero gravity fotelyje; – Baltyminis kokteilis po kiekvienos treniruotės; – Visi Care+ programėlės privalumai;

Kategorijos: ,
Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.