Privatumo ir saugumo iliustracija
SVEIKATOSSALA24.lt

PRIVATUMO IR SAUGUMO POLITIKA

Stuburo ir sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ el. parduotuvė

El. parduotuvė Sveikatossala24.lt ypatingai vertina ir saugo jūsų teisę į asmeninę informaciją ir privatumą. Įmonė niekuomet nepanaudos jūsų suteiktos informacijos apie save jums nepriimtiniems veiksmams ir visais būdais stengsis, kad šios informacijos suteikimas būtų jums tik naudingas ir jokiu būdu nesukeltų nepatogumų ar neigiamų pasekmių. Jūsų privatumas ir saugumas yra mūsų prioritetas.

Jūsų duomenų suteikimas mums

El. parduotuvė Sveikatossala24.lt jums rekomenduoja prisiregistruoti, tad tai neišvengiamai įpareigoja jus suteikti mums savo asmeninius duomenis. Jūs galite pirkti ir nesiregistruodami, tačiau tokiu atveju negalėsite pasinaudoti mūsų siūlomomis dovanų programomis bei akcijomis. Mūsų renkami duomenys apie jus yra konfidencialūs ir jūsų asmeninė informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais, kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui.

Saugus atsiskaitymas

Atsiskaitymas už el. parduotuvėje Sveikatossala24.lt įsigytas prekes gali būti vykdomas „banklink“ pagalba arba banko pavedimu. Naudojantis „banklink“ programomis, atsiskaitymas už prekes vyksta bankų tinklapiuose, naudojant jų suteiktus slaptažodžius ir prisijungimo kodus, tad šio proceso saugumą garantuoja jūsų atsiskaitymui pasirinktas bankas. Mokant už prekes pavedimu, jūs taip pat mokate iš banko sąskaitos, tad pavedimo saugumą privalo užtikrinti jūsų pasirinktas bankas.

Jūsų duomenų saugumas ir perdavimas tretiems asmenims

Siekiant kuo geriau ir efektyviau jus aptarnauti el. parduotuvės Sveikatossala24.lt surinkti jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi el. parduotuvės Sveikatossala24.lt, suteikiant aukščiausio lygmens apsaugos kriterijus. Surinkta informacija naudojama tik geresniam kliento aptarnavimui ir kitais LR teisės aktų numatytais atvejais. Informacija gali būti perduota tretiems asmenims tik tokiais atvejais, kai to neišvengiamai reikia jūsų užsakymo įvykdymui, jo gabenimo, grąžinimo ar kitų klausimų sprendimui, taip pat LR teisės aktų numatytais atvejais.

Saugumo ir privatumo pastabos

El. parduotuvė Sveikatossala24.lt visais galimais būdais stengiasi išsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, tačiau norėtų įspėti visus savo pirkėjus ir patiems būti budriems bei saugoti savo, el. parduotuvės Sveikatossala24.lt asmeniškai jiems suteiktą, informaciją. Pirkėjai turėtų atsakingai saugoti ir neskleisti nepatikimiems šaltiniams prisijungimo duomenų, prisijungimo slaptažodžių, sąskaitų numerių, dovanų kuponų numerių ir kitos vertingos informacijos, kuri galėtų būti panaudota pirkėjams nežinant ir/ar prieš juos.

Slapukų iliustracija
SVEIKATOSSALA24.lt

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Stuburo ir sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ el. parduotuvė

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę svetainėje Sveikatossala24.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsami informacija apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas? Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti naudotojų poreikiams pritaikytas paslaugas, pvz., įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį. Esama skirtingų slapukų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai), kurie pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai, kurie lieka tol, kol yra pašalinami aktyviais veiksmais arba kai baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad, jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad naršoma interneto svetainė veiktų deramai.

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai. Tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, pvz., prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti įgyvendinamos tam tikros jūsų pageidaujamos paslaugos, pvz., pirkimas interneto svetainėje.

Veikimą gerinantys slapukai. Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi interneto svetaine, pvz., kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš svetainės gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl išlieka anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai. Tokie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus, pvz., jūsų vardą, kalbą ar vietovę, kurioje esate, ir pasiūlyti patobulintas, asmeniškai jums pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anonimiška, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai. Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų įvertinti reklaminės kampanijos efektyvumą.

SVEIKATOSSALA24.lt

PRISTATYMAS

Stuburo ir sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ el. parduotuvė

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Pristačius prekę, pirkėjas arba asmuo esantis užsakyme nurodytu adresu privalo patikrinti siuntos būklę. Jei pirkėjas arba asmuo, esantis užsakyme nurodytu adresu ir priimantis prekes pastebi išorinį siuntos pažeidimą, jis privalo tai pažymėti važtaraštyje bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Taip pat informuokite mus apie tai el.paštu info@sveikatossala.lt.

Pirkėjui arba asmeniui, esančiam užsakyme nurodytu adresu, pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Jei iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, kreipkitės el.paštu info@sveikatossala.lt arba skambinkite telefonu: +370 645 59933 / +370 527 02720 (darbo valandomis I-V 8:00-20:00, VI 10:00-18:00).

Grąžinimo iliustracija
SVEIKATOSSALA24.lt

GRĄŽINIMAS

Stuburo ir sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ el. parduotuvė

Pirkėjas turi teisę grąžinti ir (arba) pakeisti nusipirktas ir jam nepatikusias prekes, vadovaudamasis 2001 06 29 LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo. Tokias prekes pirkėjas gali grąžinti per atitinkamas prekes pristačiusį kurjerį arba išsiųsdamas prekes paštu ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos. Tokiu atveju pirkėjui grąžinama visa už grąžintas prekes sumokėta jų kaina. Pirkėjui negrąžinamos ir nekompensuojamos prekės pristatymo išlaidos, jeigu prekės pristatymas buvo mokamas. Prekių grąžinimo pardavėjui išlaidas apmoka pirkėjas. Už prekes, kurios grąžinamos laikantis šiame punkte numatytų sąlygų, pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 30 dienų nuo pirkėjo grąžinamų prekių pristatymo pardavėjui dienos.

Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos, negali būti naudotos bei praradusios prekinę išvaizdą. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga ir/arba tinkamai nesupakuota, praradusi prekinę išvaizdą, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti už grąžinamą prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Pirkėjas negali grąžinti tokių prekių, kurių grąžinimo galimybės nenustato Lietuvos Respublikos teisės aktai.

Jei iškilo klausimų dėl prekių grąžinimo, kreipkitės el.paštu info@sveikatossala.lt arba skambinkite telefonu: +370 645 59933 / +370 527 02720 (darbo valandomis I-V 8:00-20:00, VI 10:00-18:00).

SVEIKATOSSALA24.lt

ATSISKAITYMO BŪDAI

Stuburo ir sveikatingumo centro „Sveikatos sala“ el. parduotuvė

Atsiskaitymas už el. parduotuvėje Sveikatossala24.lt įsigytas prekes gali būti vykdomas „banklink“ pagalba arba banko pavedimu. Naudojantis „banklink“ programomis, atsiskaitymas už prekes vyksta bankų tinklapiuose, naudojant jų suteiktus slaptažodžius ir prisijungimo kodus, tad šio proceso saugumą garantuoja jūsų atsiskaitymui pasirinktas bankas. Mokant už prekes pavedimu, jūs taip pat mokate iš banko sąskaitos, tad pavedimo saugumą privalo užtikrinti jūsų pasirinktas bankas.

Jei iškilo klausimų, kreipkitės el.paštu info@sveikatossala.lt arba skambinkite telefonu: +370 645 59933 / +370 527 02720 (darbo valandomis I-V 8:00-20:00, VI 10:00-18:00).