Back
Previous product
Tempur Cloud (19 cm aukščio) čiužinio vaizdas Tempur Cloud 1,175.002,514.00
Next product
Tempur Original čiužinio vaizdas Tempur Original 1,124.202,404.60

Tempur Cloud Supreme

1,323.302,828.10

TEMPUR® Cloud Supreme – tai 21 cm storio čiužinys su ypač minkštos medžiagos TEMPUR® ES viršutiniu sluoksniu. Jo dėka šis čiužinys švelniai apgaubia kūną ir padeda atsipalaiduoti. Savo ruožtu kietasis TEMPUR® atraminis sluoksnis, esantis žemiau, suteikia tvirtą atramą.

TEMPUR® Cloud Supreme parduodamas su lengvai nuimamu ir uždedamu užvalkalu, kurį bet kada galėsite išskalbti. Šis užvalkalas yra antibakteriškai apdorotas, taip slopinamas mikroorganizmų atsiradimas ir palaikoma gaiva bei švara. Pats čiužinys yra hipoalergiškas – jo sudėtyje nėra jokių bendrai žinomų alergenų.

TEMPUR® Cloud Supreme užtikrina idealų balansą tarp minkštumo ir tinkamos kūno atramos.

Variantai:

  • 80 x 200 x 21 cm
  • 160 x 200 x 21 cm
  • 180 x 200 x 21 cm
  • 200 x 200 x 21 cm

Pastaba: jei norėtumėte užsisakyti kitokių išmatavimų čiužinį, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Pristatymas gali trukti 10 savaičių.

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMKCT000000025-1 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

TEMPUR® Cloud Supreme

Šis čiužinys sukonstruotas taip, kad jūsų kūno svoris pasiskirstytų po visą gulimą paviršių ir nebūtų trikdoma kraujotaka. Tad jis puikiai tinka daugeliui miego pozicijų. TEMPUR® Cloud Supreme gali būti naudojamas ir ant reguliuojamų lovos grotelių.

CoulTouch logotipo vaizdas

Jei norite išskirtinės gaivos, galite rinktis TEMPUR® Cloud Supreme variantą su CoolTouch™ technologija. Ji padeda sugerti perteklinę kūno šilumą ir nuolat palaiko gaivią čiužinio vėsą.

Tempur Cloud Supreme čiužinio vaizdas

Specifikacijos:

Tempur Cloud Supreme čiužinio specifikacijų iliustracija

5 cm – TEMPUR® ES medžiaga
Šis ypatingas sluoksnis greičiau reaguoja į jūsų kūno šilumą ir svorį, todėl, vos atsigulus ant TEMPUR® Cloud kolekcijos čiužinių, iškart jaučiamas visą kūną apgaubiantis komfortas.
5 cm – TEMPUR® atraminė medžiaga
Suteikia tvirtą ir reikiamą atramą, prisitaikančią prie kūno formų ir svorio, bei užtikrina, kad Jūsų svoris pasiskirstytų po visą gulimą paviršių.
11 cm – DuraBase™ technologija
Tvirtas atraminis pagrindas, susijungdamas su virš jo esančiais kitais sluoksniais, padidina teikiamą komfortą ir tinkamą kūno atramą per visą čiužinio naudojimo laikotarpį.

Saugumas, priežiūra ir garantija

Valymas ir priežiūra: TEMPUR® medžiagos negalima skalbti ar sausai valyti cheminiu būdu. Kad išvalytumėte TEMPUR® gaminį, reikia nuimti užvalkalą ir išvėdinti TEMPUR® medžiagą, o norėdami pašalinti dėmes ar purvą nuo paviršiaus, švelniai jį nuvalykite, naudodami gerai išgręžtą šluostę. TEMPUR® gaminiuose yra ekologiškas komponentas, kuris užkerta kelią bakterijų ir grybelių augimui. Nepaisant to, TEMPUR® gaminiai turėtų būti reguliariai vėdinami, kad būtų pašalinta bet kokia drėgmė, o TEMPUR® čiužiniai visada turi būti ant vėdinamo lovos pagrindo (lovos grotelių), kad būtų išvengta drėgmės kaupimosi.
TEMPUR® gaminių užvalkalai: Daugumą TEMPUR® užvalkalų galima nuimti ir skalbti pagal plovimo instrukciją, nurodytą ant etiketės, kuri paprastai būna vidinėje užvalkalo pusėje. Plovimo metu užvalkalas turi būti išvirkščias, o užtrauktukas užtrauktas. SVARBU: kai kurie senesnės TEMPUR® kolekcijos čiužinių užvalkalai neplaunami ir nevalomi sausuoju būdu, nes turi įsiūtą TEMPUR® medžiagos sluoksnį, bet gali būti nuimami vėdinimui ir išsiurbimui (išimtis – čiužinys TEMPUR® Supreme 31).
Priešgaisrinė sauga: TEMPUR® medžiagos sudėtis sumažina užsidegimo riziką. Tačiau, medžiaga gali užsidegti nuo tiesioginio kontakto su atvira liepsna, todėl rūkymas lovoje griežtai nerekomenduojamas.

Garantijos sąlygos:
• Čiužiniui suteikiama 10 metų garantija.
• Garantija galioja tik tuomet, jei TEMPUR® gaminys yra naudojamas ir prižiūrimas, laikantis naudojimo instrukcijų, pateikiamų kartu su gaminiu. Įsitikinkite, ar ją gavote.
• Garantija apima fizinius defektus ir pokyčius, kurie lemia akivaizdžiai matomą daugiau nei 2 cm TEMPUR® medžiagos įdubimą. (Ši nuostata netaikoma pagalvių užpildui.)
• Reiškiant nusiskundimą pagal garantiją būtina pateikti originalų įsigijimo čekį/sąskaitą ir garantinį lapelį, įrodantį prekės įsigijimą.

Garantija negalioja:
• Jei nebuvo laikomasi TEMPUR® gaminio naudojimo, valymo ir priežiūros instrukcijų arba jei gaminys buvo pažeistas, neatsakingai ir prastai jį prižiūrint.
• Jei gaminys buvo perlenktas, suspaustas ir pan. kitokioje nei įprastinėje kambario temperatūroje (18-22°C), ko pasekoje jis įplyšo ar kitaip deformavosi.
• Jei TEMPUR® gaminys buvo smarkiai sulietas ar mirkytas. TEMPUR® medžiaga sugeria skysčius, sunkiai džiūsta, tai gali pakenkti medžiagos savybėms.
• Kai TEMPUR® gaminys labai suteptas ir nehigieniškas.
• Kai TEMPUR® gaminys buvo pakeistas ar taisomas be TEMPUR® atstovo leidimo.
• Garantinis prekės laikotarpis nepratęsiamas, jei per garantinį laikotarpį TEMPUR® gaminys buvo taisomas ar keistas.

CE žymėjimas: Daugelis TEMPUR® gaminių yra ženklinami kaip CE-medicinos prietaisas (klasė 1), o tai reiškia, kad gaminio charakteristika atitinka direktyvos 93/42/EEC reikalavimus. (Patikrinkite plovimo etiketėje ar gaminys, kurį įsigijote turi CE ženklinimą.)

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tempur Cloud Supreme”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.