TEMPUR Traditional Easy Clean

136.00168.00

Klasikinis komfortas, užtikrinantis aukščiausios higienos standartus, nes Easy Clean™ technologija leidžia skalbti ne tik užvalkalą, bet ir pagalvę.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:
Aprašymas

TEMPUR® miego mokslininkai ir inžinieriai praleido ne vienerius metus, kol atrado plaunamą TEMPUR® medžiagos variantą, kuris neprarastų TEMPUR® medžiagos savybių skalbimo metu. Ir jiems pavyko. Easy Clean™ technologija leidžia šią pagalvę skalbti skalbimo mašinoje ir džiovinti džiovyklėje (džiovinimo džiovyklėje laikas ne trumpesnis 2 val).

TEMPUR® medžiagos granulių dėka, pagalvė lengvai formuojama pagal jums patogią padėtį, o Easy Clean™ technologija užtikrina maksimalią higieną.
Pagalvė, suteikianti apkabinimo pojūtį. Puikiai tiks miegantiems bet kokioje padėtyje.

Pagalvę galima rinktis pagal pageidaujamą minkštumo pojūtį:

  • Minkštą
  • Vidutinišką
  • Kietesnę (stangresnę)

Skalbiamas ir hypoalerginis užvalkalas

Šios pagalvės užvalkalas gali būti skalbiamas. Siekiant pašalinti visas dulkių erkutes galima skalbti 60°C temperatūroje, todėl visada galėsite mėgautis gaiviu ir švariu užvalkalu. Visų TEMPUR® pagalvių užvalkalai yra sertifikuoti pagal OEKO-TEX® CLASS 1 standartą, kuris užtikrina, kad gaminant nebuvo naudojami jokie aplinkai ar sveikatai pavojingi chemikalai ar medžiagos.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “TEMPUR Traditional Easy Clean”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.