All Stars Pure Mag

23.90

Pure MAGnaudojamas siekiant optimaliai palaikyti raumenų funkciją treniruočių metu bei stabdo raumenų nuovargio simptomus.

Palaiko:

  • kaulų bei dantų būklę
  • energijos apykaitą
  • nervų sistemos veiklą
  • raumenų fukciją

3 kapsulės per dieną su maistu, užsigeriant vandeniu. Rekomenduojama gerti vakare.

Aprašymas

Pure MAG , 90 kapsulių. 85,5g produkto.

Maisto papildas su magniu. Magnio bisglicinatas ir citratas.

Trumpai apie esminius dalykus.

– 375 mg magnio 3 kapsulėse

– aukštos kokybės bisglicinatas ir citratas

– nėra želatinos, lengvai praryjamos HPMC kapsulės

– mėnesio pakuotė –  90 kapsulių.

 

Kodėl All Stars magnis?

Magnis yra mineralas, kurio organizmas reikalauja daugybei procesų. Tai apima, pavyzdžiui, normalią energijos apykaitą, normalią raumenų funkciją ir normalią baltymų sintezę. Magnis turi būti gaunamas su maistu ir (arba) maisto papildais, nes organizmas pats negali sintetinti šios medžiagos. Magnis dažnai naudojamas papildomai, ypač sportininkų, siekiant optimaliai palaikyti raumenų funkciją treniruočių metu.

Kodėl „Pure MAG“ kapsulės?

Kapsulėse nėra želatinos ir, kaip HPMC kapsules, jas gali naudoti ir veganai. Juose yra magnio kaip bisglicinato ir citrato. Kiekvienoje kapsulėje yra 125 mg magnio, todėl trijų kapsulių dienos dozėje yra 375 mg. Idealus priedas visų sporto šakų sportininkams intensyviose treniruočių fazėse, esant padidėjusiam poreikiui, siekiant užkirsti kelią greitiems raumenų nuovargio simptomams. „All Stars“ rekomenduoja vartoti po 3 kapsules per dieną, kurių kiekviena būtų užgerta pakankamu kiekiu skysčio.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “All Stars Pure Mag”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.