Tempur juosmens atrama

95.00

TEMPUR® juosmens atrama idealiai prisitaiko prie stuburo išlinkimo dėl anatominės formos ir spaudimą mažinančių savybių. Naudojama ant kėdžių su tvirtu atlošu. Patogumo dėlei galima reguliuoti atramos aukštį. Labai tinka naudoti kartu su TEMPUR® sėdėjimo pagalvėle ar TEMPUR® sėdėjimą koreguojančia pagalvėle.

TEMPUR® juosmens atramos užvalkalas gali būti nuimamas ir skalbiamas temperatūroje iki 60°C.

Spalva: mėlyna

Išmatavimai: 36 x 36 x 7 cm

 

Liko 2 (galime užsakyti)

Produkto kodas: PMKAT000000006 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Saugumas, priežiūra ir garantija

Valymas ir priežiūra: TEMPUR® medžiagos negalima skalbti ar sausai valyti cheminiu būdu. Kad išvalytumėte TEMPUR® gaminį, reikia nuimti užvalkalą ir išvėdinti TEMPUR® medžiagą, o norėdami pašalinti dėmes ar purvą nuo paviršiaus, švelniai jį nuvalykite, naudodami gerai išgręžtą šluostę. TEMPUR® gaminiuose yra ekologiškas komponentas, kuris užkerta kelią bakterijų ir grybelių augimui. Nepaisant to, TEMPUR® gaminiai turėtų būti reguliariai vėdinami, kad būtų pašalinta bet kokia drėgmė.
TEMPUR® gaminių užvalkalai: Daugumą TEMPUR® užvalkalų galima nuimti ir skalbti pagal plovimo instrukciją, nurodytą ant etiketės, kuri paprastai būna vidinėje užvalkalo pusėje. Plovimo metu užvalkalas turi būti išvirkščias, o užtrauktukas užtrauktas.
Priešgaisrinė sauga: TEMPUR® medžiagos sudėtis sumažina užsidegimo riziką. Tačiau, medžiaga gali užsidegti nuo tiesioginio kontakto su atvira liepsna, todėl rūkymas lovoje griežtai nerekomenduojamas.

Garantijos sąlygos:
• Garantija galioja tik tuomet, jei TEMPUR® gaminys yra naudojamas ir prižiūrimas, laikantis naudojimo instrukcijų, pateikiamų kartu su gaminiu. Įsitikinkite, ar ją gavote.
• Garantija apima fizinius defektus ir pokyčius, kurie lemia akivaizdžiai matomą daugiau nei 2 cm TEMPUR® medžiagos įdubimą. (Ši nuostata netaikoma pagalvių užpildui.)
• Reiškiant nusiskundimą pagal garantiją būtina pateikti originalų įsigijimo čekį/sąskaitą ir garantinį lapelį, įrodantį prekės įsigijimą.

Garantija negalioja:
• Jei nebuvo laikomasi TEMPUR® gaminio naudojimo, valymo ir priežiūros instrukcijų arba jei gaminys buvo pažeistas, neatsakingai ir prastai jį prižiūrint.
• Jei gaminys buvo perlenktas, suspaustas ir pan. kitokioje nei įprastinėje kambario temperatūroje (18-22°C), ko pasekoje jis įplyšo ar kitaip deformavosi.
• Jei TEMPUR® gaminys buvo smarkiai sulietas ar mirkytas. TEMPUR® medžiaga sugeria skysčius, sunkiai džiūsta, tai gali pakenkti medžiagos savybėms.
• Kai TEMPUR® gaminys labai suteptas ir nehigieniškas.
• Kai TEMPUR® gaminys buvo pakeistas ar taisomas be TEMPUR® atstovo leidimo.
• Garantinis prekės laikotarpis nepratęsiamas, jei per garantinį laikotarpį TEMPUR® gaminys buvo taisomas ar keistas.

CE žymėjimas: Daugelis TEMPUR® gaminių yra ženklinami kaip CE-medicinos prietaisas (klasė 1), o tai reiškia, kad gaminio charakteristika atitinka direktyvos 93/42/EEC reikalavimus. (Patikrinkite plovimo etiketėje ar gaminys, kurį įsigijote turi CE ženklinimą.)

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.