OMRON E3 Tens

75.00

Skausmą mažinantis OMRON E3 TENS masažuoklis – stimuliatorius

SUMAŽINKITE SKAUSMĄ NEVARTODAMI VAISTŲ

Liko 7

Produkto kodas: 4015672110298 Kategorija:
Aprašymas
TRIGUBAS VEIKIMAS

Omron skausmą mažinantys prietaisai yra pagrįsti Trigubo poveikio stimuliacijos technologija, kuri padeda:

  • Užblokuoti skausmą perduodančius impulsus
  • Skatina skausmą mažinančių endorfinų išsiskyrimą (natūralūs skausmo žudikai)
  • Pagreitina kraujo cirkuliaciją (dėl pakartotinio raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo).

OMRON MASAŽUOKLIUOSE (elektroniniai nervų stimuliatoriai) yra kliniškai patvirtinta technologija, kuri švelniai padeda sumažinti raumenų skausmą.

Nuo 1970 metų, profesionalai, tokie kaip, fizioterapeutai ir skausmo specialistai, mažindami skausmą plačiai naudoja elektroninius stimuliatorius. Skausmą mažinantys prietaisai, pagrįsti stimuliacijos principu, gali pasiūlyti alternatyvą gydymui vaistais, kurie gali sukelti sunkius pašalinius poveikius.

Galingi Omron skausmo mažinimo prietaisai yra skirti gydyti tiek nedidelius skausmus, tiek nuolat patiriamus ilgalaikius stiprius raumenų skausmus.

KAIP NAUDOTI?

Uždėkite elektrodų padus aplink skausmingą kūno vietą ir išrinkite iš prietaise esančių, jums tinkamą skausmo malšinimo programą.

Maksimalus rekomenduojamas gydymo laikas yra 30 minučių. Ilgiau trunkantis gydymas gali sukelti raumenų nuovargį.  Prietaisas automatiškai išsijungia po 15 minučių dėl saugumo priežasčių (pvz., jei žmogus užmigtų).

KONTRAINDIKACIJOS

Omron skausmą malšinantys prietaisai neturėtų būti naudojami kartu su kitais prietaisais, tokiais kaip širdies stimuliatorius, implantuotas defibriliatorius, ar kiti implantuoti metaliniai ar elektroniniai prietaisai, kartu su gyvybę palaikančiais prietaisais, tokiais kaip dirbtinė širdis ar plaučių respiratorius ar su elektroniniais prietaisais, kurie prijungti prie žmogaus kūno, tokie kaip elektrokardiografas. Prašome perskaityti naudojimo instrukciją dėl kitų kontraindikacijų.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  • Veiksmingas skausmo mažinimas
  • Specialios programos įvairioms kūno sritims
  • Galima pasirinkti intensyvumą nuo 1 iki 238 Hz
  • Plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų
  • Lengva naudoti
  • Omron turi jau 20 metų patirtį gaminant skausmą mažinančias technologijas
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “OMRON E3 Tens”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.