Bauerfeind GenuTrain S Pro

235.00

Aktyviam naudojimui skirtas BAUERFEIND® kelio įtvaras GenuTrain® S Pro su išoriniais lankstais, kurie sutvirtina kelio sąnarį judesio metu ir palaiko jo stabilumą. Padeda sumažinti kelio raiščiams tenkančias apkrovas, užtikrina saugumo jausmą, esant vidutinio sunkumo kelio sąnario nestabilumui (pavyzdžiui, kelio osteoartrito atveju).

BAUERFEIND® kelio įtvaras GenuTrain® S Pro leidžia reguliuoti kojos sulenkimo kampą. Esant poreikiui, kelio sąnarį galima fiksuoti sulenkus koją 30°, 60° ar 90° kampu. Taip pat yra galimybė fiksuoti ir ištiestą koją (20° kampu). Atsižvelgiant į kelio sąnario būklę, nustatytą sulenkimo kampą galima koreguoti.

Kompresiniame BAUERFEIND® kelio įtvare GenuTrain® S Pro yra integruotas viskoelastinis žiedas, kuris masažuoja minkštuosius audinius ir aktyvina raumenų darbą.

 

Išvalyti
Aprašymas

BAUERFEIND® GenuTrain® S Pro

Indikacijos:

• Lengvas ir vidutinio stiprumo kelio sąnario nestabilumas
• Kelio osteoartritas
• Artritas (e.g. pirminis lėtinis poliartritas)
• Menisko traumos

Bauerfeind GenuTrain kelio apimtis (iliustracija)

Išsirinkite tinkamą dydį:

DYDIS VIRŠUTINĖ APIMTIS (cm) APATINĖ APIMTIS (cm)
1 38 – 41 28 – 31
2 41 – 44 31 – 34
3 44 – 47 34 – 37
4 47 – 50 37 – 40
5 50 – 53 40 – 43
6 53 – 56 43 – 46
7 56 – 59 46 – 49
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind GenuTrain S Pro”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.