Bauerfeind ManuLoc

92.00

Anatomiškai prisitaikanti BAUERFEIND® langetė ManuLoc® stabilizuoja riešą pageidaujamoje padėtyje. Integruotos aliuminio plokštelės apsaugo riešą, išorinės grotelės riboja radialinį bei ulnarinį judesį. Langetė palaiko riešo distalinę ir proksimalinę dalį taisyklingoje padėtyje, išsaugo mobilumą.

Dideli Velcro juostų užsegimai leidžia lengviau pritaikyti BAUERFEIND® langetę ManuLoc® individualiems atvejams ir padeda ją lengvai užsidėti bei nusiimti. Orui pralaidi ir drėgmę išgarinanti aukštos kokybės medžiaga užtikrina maksimalų komfortą dėvint.

Indikacijos:

  • Pooperacinis dirginimas
  • Potrauminis periodas
  • Nedidelis karpalinio tunelio sindromas

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000006 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,
Aprašymas

BAUERFEIND® ManuLoc®

Bauerfeind ManuLoc apimtis (iliustracija)

Išsirinkite tinkamą dydį:

 

DYDIS RIEŠO APIMTIS (cm)
0 12 – 15
1 14 – 18
2 17 – 21
3 20 – 26
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind ManuLoc”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.