Bauerfeind ValguLoc

25.00

Unikalus Vitalymed Flexi masažuoklis apjungia tradicinio Shiatsu masažo principus ir moderniausias šiuolaikines technologijas. Dėl ergonomiško dizaino jį paprasta naudoti beveik kiekviename kūno taške – kaklo, pečių, nugaros, juosmens, šlaunų, blauzdų ir netgi pėdų atpalaidavimui.

Spalvos: balta / juoda / rusvai gelsva (beige)

Vitalymed Flexi masažuoklis gali veikti dviem intensyvumo lygiais: žemu (atpalaiduojančiu) arba aukštu (stimuliuojančiu). Infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija gali būti naudojama kartu su masažo funkcija arba išjungiama.

 

Balta
Juoda
Rusvai gelsva
Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000038 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

Išsirinkite tinkamą dydį:

DYDIS BATO DYDIS
1 34 – 36
2 37 – 40
3 41 – 46
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind ValguLoc”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.