Bauerfeind ViscoBalance

26.00

BAUERFEIND® ViscoBalance® – tai viskoelastinė kulno pagalvėlė kojų ilgio skirtumui išlyginti. Ji naudojama vaikščiojant, sportuojant ar dėvint kasdienę avalynę. Netaisyklinga laikysena, kurią sąlygoja kojų ilgio skirtumas, gali sukelti skausmus visame kūne. Į uždarą avalynę įdėta BAUERFEIND® ViscoBalance® kulno pagalvėlė pailgina trumpesnę koją ir taip apsaugo sąnarius, dubenį bei stuburą nuo neigiamų disbalanso pasekmių. Kulno pakėlimas taip pat atpalaiduoja Achilo sausgyslę ir malšina jos skausmą.

Indikacijos:

  • Kojų ilgio skirtumo išlyginimas
  • Achilo sausgyslės skausmai (achilodinija)

 

Galima rinktis iš 4 dydžių bei 3 skirtingų aukščių (3, 5 ar 10 mm) variantų.

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000045-1 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

BAUERFEIND® ViscoBalance®

Savybės:

• Padaryta iš silikono, nedirgina odos
• Puikiai tinka uždariems batams
• Lengvai nuvaloma, neslidinėja po kulnu
• Universali – galima perdėti iš vieno bato į kitą

BAUERFEIND® ViscoBalance® – kulno pagalvėlė, kuri padės atstatyti kūno balansą ir tausos jūsų čiurnas, kelius, klubus bei stuburą kiekviename žingsnyje!

Išsirinkite tinkamą dydį:

DYDIS BATO DYDIS
1 32 – 35
2 36 – 39
3 40 – 43
4 44 – 47
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind ViscoBalance”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.