Bauerfeind ManuTrain

95.00

Aktyviam naudojimui skirtas BAUERFEIND® riešo įtvaras ManuTrain® sumažina riešui tenkančią apkrovą, masažuoja minkštuosius audinius ir palengvina skausmą tenosinovito (riešo sausgyslės uždegimo) ar kitais atvejais. Ypatingai tamprus, orui pralaidus ir drėgmę išgarinantis Train active audinys nuima nervams bei kraujagyslėms tenkantį spaudimą ir suteikia komforto jausmą. Megztas, kompresinis BAUERFEIND® riešo įtvaras ManuTrain® puikiai palaiko riešo stabilumą, kurio lygį galima nustatyti naudojant papildomą Velcro dirželį.

Indikacijos:

  • Pooperacinis laikotarpis
  • Po traumos
  • Osteoartritas
  • Tenosinovitas
  • Lėtiniai, potrauminiai arba pooperaciniai sudirgimai

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000005 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

BAUERFEIND® ManuTrain®

Bauerfeind ManuLoc apimtis (iliustracija)

Išsirinkite tinkamą dydį:

 

DYDIS RIEŠO APIMTIS (cm)
1 14 – 15
2 15 – 16
3 16 – 17
4 17 – 18
5 18 – 19
6 19 – 20
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind ManuTrain”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.