Bauerfeind OmoTrain S

119.00

BAUERFEIND® kompresinis įtvaras OmoTrain® S, stabilizuojantis peties sąnario raumenis. Suteikia reikiamą palaikymą peties sąnariui, atkuria jo pilną funkciją, mažina skausmą ir aktyvuoja raumenų darbą. Kiekvieno judesio metu kompresinis audinys ir specialus masažuojantis įdėklas stimuliuoja minkštuosius audinius. Integruoti specialūs dirželiai leidžia atlikti greitus judesius. Įtvarą lengva užsimauti ir nusimauti.

BAUERFEIND® OmoTrain® S tinkamas naudoti jaučiant skausmą, potrauminiu laikotarpiu ir vengiant pasikartojančių traumų aktyviuoju periodu ar sportuojant.

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000002 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,
Aprašymas

BAUERFEIND® OmoTrain® S

Savybės:

• Aktyvuoja raumenis
• Malšina skausmą
• Masažuoja minkštuosius audinius

Išsirinkite tinkamą dydį:

DYDIS ŽASTO APIMTIS (cm)
0 20 – 22
1 22 – 24
2 24 – 26
3 26 – 29
4 29 – 32
5 32 – 36
6 36 – 40
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind OmoTrain S”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.