Bauerfeind RhizoLoc

68.00

BAUERFEIND® langetė RhizoLoc® nykščio „balno“ sąnariui ir pirmiesiems plaštakos bei pirštų sąnariams. Individualiai pritaikomas aliuminis stabilizuojantis rėmas. Paprastas užsegimas Velcro juostomis. Orui pralaidi medžiaga, leidžianti odai kvėpuoti.

BAUERFEIND® langetė RhizoLoc® optimaliai imobilizuoja nykščio pagrindą, stabilizuoja nykščio „balno“ sąnarį ir pirmuosius plaštakos pirštų sąnarius.

Indikacijos:

  • Nykščio artozė (Rhizarthrosis)
  • Slidininko nykštys (Skier’s thumb)

 

Išvalyti
Produkto kodas: PMOIB000000008 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,
Aprašymas

BAUERFEIND® RhizoLoc®

Išsirinkite tinkamą dydį:

DYDIS RIEŠO APIMTIS (cm) NYKŠČIO APIMTIS (cm)
1 12,5 – 16 5 – 7
2 16 – 20 6,5 – 9
Bauerfeind RhizoLoc apimtis (iliustracija)
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bauerfeind RhizoLoc”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.