PULSAAR ACTIVE reguliuojamas peties įtvaras

111.00

Some copy goes here

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

„Infra Reflect“ technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

Optimali kompresija ir prilaikymas: peties įtvaras užtikrina stabilumą, kompresiją ir optimalų prilaikymą esant tokioms traumoms kaip sustingęs petys, peties išnirimas, sukamųjų raumenų sausgyslių plyšimas, patempimas ir kt.

Lengvai reguliuojamas: tvirti reguliuojami dirželiai ir labai kokybiška plastikinė sagtis, skirta užsidėti ant dešiniojo arba kairiojo peties, tinka tiek vyrams, tiek moterims. Peties įtvarą galima lengvai paslėpti po drabužiais.

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, kad padėtų sumažinti skausmą ir pagreitintų atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate įtvarą.

Gerina judėjimo laisvę: V formos elastingi prilaikantys dirželiai stabilizuoja peties raumenis, leidžia geriau judėti ir saugo nuo nuovargio. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojame per 24 valandų laikotarpį įtvarą nešioti iki 10 valandų dieną arba naktį.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės: jei, po peties įtvaro dėvėjimo jaučiamas skausmas, nustokite jį dėvėti ir kreipkitės į gydytoją. Prieš užsidėdami įtvarą, dezinfekuokite ir perriškite toje vietoje esančias žaizdas.

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Patariama švelniai plauti rankomis.

Audinio sudėtis: 57 % poliesteris, 19 % nailonas, 10 % viskozė, 7 % elastanas, 5 % neoprenas, 2 % poliuretanas (su  bambukų anglimi ir germaniu).

Medicinos priemonė I klasė.

Informacija apie gamintoją, įgaliotąjį atstovą ES, pagaminimo data pateikta ant pakuotės.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PULSAAR ACTIVE reguliuojamas peties įtvaras”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.