„Chest-rest stand“ krūtinės atrama stovint

250.00

Mūsų kuriama nugaros atrama, naudojama stovint, yra skirta pacientams, turintiems juosmens nugaros dalies problemų.  Darbo metu per ilgai sėdint yra patariama atsistoti, rekomenduojami kilnojamo aukščio stalai, tačiau stovėjimas taip pat stipriai veikia nugaros raumenis kaip ir sėdėjimas ir nesudarant tam tikrų sąlygų, bei esant ir taip spazmuotai raumenų būsenai, vien atsistojimo – nebepakanka.

Krūtinės atrama yra skirta atsiremti stovint ir iš dalies pakišus ją po pažastimis – lengvai pasikabinti , taip sudarant galimybę atpalaiduoti juosmens raumenis. Tokie pasikartojantys atpalaidavimo seansai, kartu su sistemingai vykdomais fizioterapijos seansais, suteikia daug efektyvesnį skausmo mažinimo ir gydymo efektą.

Spalva: pilka

Išmatavimai: 50 x 30 x 20 cm

Išankstinis užsakymas

Kategorijos: , Žyma:
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “„Chest-rest stand“ krūtinės atrama stovint”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.