Humantool balnas sėdėjimui

171.00 162.00

Humantool® balnas sėdėjimui yra suomių kompanijos HUMANTOOL OY inovacija, iš pagrindų keičianti sėdimąją padėtį. Tai revoliucinis sprendimas, padedantis paprastai, tačiau efektyviai ir greitai pagerinti sėdėjimo ergonomiką. Galėdami taisyklingai judinti savo dubenį, išvengsite daugelio nugaros skausmų ir užsitikrinsite gerą savijautą.

Humantool® balnas sėdėjimui gaminamas rankų darbo būdu iš aukštos kokybės ir ilgai tarnaujančių medžiagų.

Spalva: raudona

 

Produkto kodas: HT000000000001 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

APIE HUMANTOOL® BALNĄ SĖDĖJIMUI

  • Nedidelis ir lengvas, todėl jį galima uždėti ant bet kokios kėdės
  • Tinkamas naudoti ir namie, ir darbe – visur, kur tenka ilgiau sėdėti
  • Anatomiškas dizainas, padedantis palaikyti taisyklingą ir tiesią kūno padėtį
  • Apgalvota konstrukcija, leidžianti sėdint sukiotis į visas puses, linguoti ir balansuoti – visa tai nepastebimai suaktyvina kūno raumenis
  • Nuima įtampą nugaroje ir sumažina galimybę atsirasti pečių bei kaklo juostos skausmams
Humantool logotipo vaizdas

1984 metais įkurta suomių kompanija HUMANTOOL OY  specializuojasi sveikatos priežiūros produktų gamybos srityje. Bendradarbiavimas su geriausiais šios srities ekspertais padėjo sukurti daugybę inovacijų, pradedant biuruose naudojamomis priemonėmis, baigiant atlošais naikintuvų pilotų sėdynėms.

Ypatingi HUMANTOOL OY rankų darbo gaminiai gerina kasdienio gyvenimo sąlygas, skatina ir palaiko natūralų kūno judėjimą, padeda išsaugoti taisyklingą laikyseną.

TINKA SPORTUI IR REABILITACIJAI

  • Humantool® balnas sėdėjimui yra populiarus tarp sportininkų, kurie jį naudoja atlikdami tiek sunkesnius, tiek lengvesnius pratimus
  • Humantool® balnas sėdėjimui tinkamai pasitarnauja ir kaip vyresnio amžiaus žmonių reabilitacijos priemonė
Humantool balno sėdėjimui vaizdas
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Humantool balnas sėdėjimui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie prekių pristatymo kainas ir terminus

Visos mūsų el. parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje pristatomos per Lietuvos pašto kurjerius. Taikomas 5.99 Eur mokestis už siuntinį, išskyrus Neringą – šiuo atveju taikomas 19,99 Eur mokestis už siuntinį.

Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas po apmokėjimo, išskyrus tuos atvejus, kai Parduotuvėje aiškiai nurodomos kitos konkrečių prekių užsakymo ir pristatymo sąlygos. Ilgiau užtrukti gali prekių pristatymas į Neringą.

Nupirktos prekės yra išsiunčiamos ir pristatomos pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu prekių gavėjas yra ne pats pirkėjas, užsakyme jis turi nurodyti asmens, atsiimsiančio prekes (gavėjo), vardą ir pavardę.

Išsamiau apie prekių pristatymą rašoma čia.